Reklama
design Datum , .
RSS
Polsko s PiS v čele přijde o evropské peníze
Publikováno v Po. 20. Březen 2017 v rubrice Aktuality

průzkum PiS ztrácíPiS zaplatila za výhru Donalda Tuska a vše kolem ztrátou  5 % a Občanská Platforma se zvedla o 10 %. Bude zajímavé, zda to potvrdí i další průzkumy jiných agentur, protože skok o 10 % je na polské poměry obří.   Politika prostřednictvím demonstrací byla tedy opozicí opuštěna a návrat do poslaneckých lavic se zdůrazňováním toho, že Polsko s PiS v čele, přijde o evropské peníze, může být asi mnohem účinnější.

Polská „totální opozice“ Platforma a Nowoczesna budou napadat PiS, že je protievropské, což je za dlouhou dobu jediné, co se ukázalo být alespoň trochu účinné. Polsko-německé vztahy, to je ovšem trochu jiná kategorie a je vidět, že se Kaczyńskému podařilo některé německé politiky vyprovokovat. Přirovnávat Polsko k Turecku a ideově to zahrnout do německé volební kampaně, může být v Polsku velmi silně negativně vnímáno a to nejen vládou a PiS.

jp

Kalend akc
Publikováno v Út. 07. Listopad 2017 v rubrice Akce, Aktuality

Celovečerní i krátké filmy, program pro děti, vernisáž festivalových výstav, kulinářské překvapení, knížky a vyšívací dílna ve vašem oblíbeném letenském kině! Více na bardzofajnyfestival

Celý článek »