Reklama
design Datum , .
RSS
Polsko jako Silicon Valley pro pojistitele?
Publikováno v Čt. 13. Červenec 2017 v rubrice Aktuality, Ekonomika

polski mikroprocesorTen, kdo se blíže zaměří na polské pojišťovny, s údivem zjistí, že mají vysoce moderní IT infrastrukturu. Téměř všechny velké polské pojišťovny již v polovině prvního desetiletí tohoto století totiž zdokonalily své IT systémy, které jim usnadňují zavádění nových logo opojistenipojistných produktů. Škodní události vyřizují polské pojišťovny zpravidla využitím automatizovaného zpracování. Cesta k docílení současného stavu však nebyla jednoduchá. Většina pojišťoven při implementaci nových IT systémů objevovala „neprobádané území“.

 

Polské know-how vábí stále více evropské pojišťovny. Například pojišťovna ERGO nedávno oznámila, že chce vybudovat ve Varšavě vývojovou kancelář. Jedním z důvodů, proč jsou polští vývojáři tak žádaní, je, že mají značný improvizační talent. Vzhledem k tomu, že většina polských pojišťoven byla zakládána na zelené louce, museli se polští vývojáři vyrovnat s řadou nedostatků a řešit řadu problémů, čímž dostali do krve perfektní projektový management.

opojisteni.cz – celý článek zde

Kalend akc
Publikováno v Út. 07. Listopad 2017 v rubrice Akce, Aktuality

Celovečerní i krátké filmy, program pro děti, vernisáž festivalových výstav, kulinářské překvapení, knížky a vyšívací dílna ve vašem oblíbeném letenském kině! Více na bardzofajnyfestival

Celý článek »